• Winter 2018 men's Collection - Look1 | Essentiel Antwerp

  Winter 2018 men's Collection

  JAS

  Deze jas tot onder de knie heeft een rechte snit met afgezakte schouders voor een casual en oversized uitstraling. Hij is tijdloos en toch helemaal in de mode. De natuurlijke eigenschappen van de scheerwol- en kasjmiermix houden je lekker warm.

  TRUI

  Laat het koude weer jouw stijl niet afkoelen! Om jou klaar te maken voor de winter, hebben wij deze zachte trui met mohairwol ontworpen. Met dat prachtige blauw en die elegante stijl zal je zeker in de kijker lopen. Voor de styling moet je niet te ver zoeken: een jeans, laarzen en je bent klaar.

  BROEK

  Met deze ribfluwelen broek ben je zeker klaar voor de koude winterdagen. Een klassieke maar heel stijlvolle broek! De smal toelopende snit geeft hem een moderne en relaxte flair.

 • Winter 2018 men's Collection - look2 | Essentiel Antwerp

  GET THE LOOK

  BLAZER

  Deze casual blazer is gemaakt van een wolmix, wat hem ideaal maakt voor de herfst en de winter. Combineer hem met een chino voor een casual look, of met de bijpassende broek voor een formelere look. Hij heeft een grijs ruitjesmotief met een fijne rode lijn in.

  TRUI MET ROLKRAAG

  Sinds de heropleving van de jaren '70 trend, mag je deze gebreide trui met rolkraag niet links laten liggen. Hij is gemaakt van een zachte wolmix om je de komende maanden warm te houden. Draag hem met een jeans in het weekend, of met een vest en enkellaarzen voor een kantoorlook.

  BROEK

  Deze wolmix broek ziet er niet alleen geweldig uit, hij voelt ook fantastisch aan! Hij heeft een grijs ruitjesmotief met een fijne rode lijn in. Combineer met de bijpassende blazer. Draag hem met sneakers en een T-shirt voor een casual look, of met een overhemd en geklede schoenen voor een formele look.

 • Winter 2018 men's Collection - look3 | Essentiel Antwerp

  GET THE LOOK

  JAS - Binnenkort beschikbaar online

  Dit is een jas waarmee je zeker opvalt! Hij is afgewerkt met een origineel camelkleurig, rood en zwart ruitjesmotief. Je kan hem gebruiken om zowel businesslooks als vrijetijdslooks te vervolledigen. De heuplengte maakt hem ook geschikt voor over een maatpak of blazer.

  BASEBALLPET

  Deze baseballpet is gemaakt van duurzaam katoen met een leuke tekst vooraan. Het is een kunstwerk dat in al zijn eenvoud perfect mee is met de streetstyle trend, dankzij dat verfijnde borduursel.

  JAS

  Dit donzen vest straalt één en al stoerheid uit, maar is daarbij ook praktisch en functioneel. De kap, het waterdichte materiaal en de zachte veren maken van dit vest de ideale oplossing om het barre weer te trotseren.

  HEMD

  Enkel verkrijgbaar in de winkel.

  TRUI

  Er is soms wat moed nodig, mannen! Speel niet te veel op veilig, maar ga mee in de Logomania-trend met deze wolmix trui. Zorg voor contrast en evenwicht met een geklede broek, een hemd en sneakers.

  BROEK

  Deze wolmix broek ziet er niet alleen geweldig uit, hij voelt ook fantastisch aan! Hij heeft een grijs ruitjesmotief met een fijne rode lijn in. Combineer met de bijpassende blazer. Draag hem met sneakers en een T-shirt voor een casual look, of met een overhemd en geklede schoenen voor een formele look.

 • Winter 2018 men's Collection - look4 | Essentiel Antwerp

  GET THE LOOK

  SJAAL

  Maak jouw wintergarderobe wat stoerder, met deze sjaal gebreid in Italië. De onvolmaaktheden, de ruwe boorden en het mélange breisel geven dit onmisbaar accessoire een stoere en mannelijke kant. Dit praktische stuk ziet er goed uit met geklede jassen en casual vesten.

  BLAZER

  Deze blazer heeft een comfortabele pasvorm en is vooraan afgewerkt met twee zakken met klep en met een paspelzak, wat van hem de ideale casual blazer maakt. Draag hem met de bijpassende broek of een jeans, voor een geslaagde look.

  JAS

  Deze jas met knielengte geeft jouw outfits een relaxte en casual uitstraling dankzij de rechte snit en de afgezakte schouders. Deze jas is prachtig afgewerkt met een zwart-, grijs- en roodkleurig patroon. Helemaal modieus van kop tot teen!

  TRUI

  Wanneer het kwik met de nul flirt, is het tijd om voor dikkere breisels te gaan. De combinatie van wol en kasjmier voelt geweldig aan en houdt je zo warm, ook al waan je je hier soms in het hoge noorden. Laat het borduursel voor zich spreken en houd jouw outfit eenvoudig.

  BROEK

  Jouw kleerkast is niet volledig zonder een klassieke chino! Gemaakt van katoen met een beetje stretch voor een comfortabel gevoel. Deze broek is verkrijgbaar in verschillende kleuren. Welke kies jij?

  SCHOENEN

  Dit paar klassieke laarzen, geïnspireerd op de mythische klimlaarzen en gestikt volgens de Noorse methode, is gemaakt van rijk donkerbruin leder. Deze bruine rijglaarzen werden met de hand gemaakt in Frankrijk, zijn herzoolbaar en zullen je jarenlang mooie stylingopties bieden.

 • Winter 2018 men's Collection - look5 | Essentiel Antwerp

  GET THE LOOK

  TRUI

  Er is soms wat moed nodig, mannen! Speel niet te veel op veilig, maar ga mee in de Logomania-trend met deze wolmix trui. Zorg voor contrast en evenwicht met een geklede broek, een hemd en sneakers.

  HEMD

  Enkel verkrijgbaar in de winkel.

 • Winter 2018 men's Collection - look6 | Essentiel Antwerp

  GET THE LOOK

  JAS

  Enkel verkrijgbaar in de winkel.

  SWEATER

  Deze sweater met ronde halslijn is gemaakt van zacht katoenen jersey met een geborstelde binnenkant en een comfortabele pasvorm. Het kleurrijke borduursel staat in prachtig contrast met de warme herfstkleuren. De perfecte match met een jeans.

  HEMD

  Draag eens iets anders! Wij zijn verzot op dit hemd met klassiek gingangmotief met wit en blauwe ruitjes. Dit katoenen overhemd is versierd met kleine geweven rode stippen.

  BROEK

  Deze broek met verlaagd kruis is gemaakt van ribfluwelen katoen met een vleugje stretch voor een comfortabel gevoel. Hij is afgewerkt met plooien vooraan en riemlussen, uitgevoerd in dat warme mosterdgeel.

  SCHOENEN

  Deze sneakers zijn gemaakt van duurzame en milieuvriendelijke materialen. De witte sneakers, afgewerkt met rode en blauwe accenten, zijn ideaal om jouw collectie sneakers aan te vullen. Dit lederen paar ziet er goed uit met zowel casual als geklede looks.

  SOKKEN

  Zachte katoenmix sokken met een harlekijnmotief dat ons doet denken aan die typische wintertruien waar we zo van houden. Neem ze zeker mee voor een weekendje weg in de winter of op skivakantie.

  MUTS

  Deze muts is een fantastisch basisstuk voor jouw wintergarderobe. Zijn gestreepte motief past goed bij alle winteroutfits. Deze veelzijdige stijl hebben velen al met succes gecombineerd. Nu is het aan jou.

 • Winter 2018 men's Collection - look7 | Essentiel Antwerp

  GET THE LOOK

  BASEBALLPET

  Deze baseballpet is gemaakt van duurzaam katoen met een leuke tekst vooraan. Het is een kunstwerk dat in al zijn eenvoud perfect mee is met de streetstyle trend, dankzij dat verfijnde borduursel.

  HEMD

  Draag eens iets anders! Wij zijn verzot op dit hemd met klassiek gingangmotief met wit en blauwe ruitjes. Dit katoenen overhemd is versierd met kleine geweven rode stippen.

  JAS

  De zoom met trekkoord houdt de wind tegen en de kap beschut je tegen de regen. De ideale jas om het slechte weer te trotseren. 'Essentiel? staat in het klein en in dezelfde kleur op de borst geprint, net als een witte print aan de binnenkant.

  TRUI

  Deze gestructureerde mannentrui is toch echt een snel gemaakte keuze. Het wol houdt je lekker warm en comfortabel, terwijl de breitechniek hem onweerstaanbaar maakt. Combineer deze trui met rolkraag met een donkere jeans en stoere laarzen.

  JEANS

  Deze ruime jeans met 5 zakken en riemlussen is één van onze grote favorieten. De licht oversized snit geeft deze broek een moderne uitstraling. Het vleugje stretch maakt hem dan ook nog eens supercomfortabel.

  SCHOENEN

  Zwarte broguelaarzen van kalfsleder met 7 vetergaatjes, wingtips, een lederen voering en Dainite-zool zijn traditioneel vervaardigde laarzen. Dit hoge, duurzame model beschermt je tegen het barre weer, maar altijd in stijl.

 • Winter 2018 men's Collection - look8 | Essentiel Antwerp

  GET THE LOOK

  JAS

  Deze jas is gemaakt van 100% schapenhuid en combineert een suède buitenkant met een zachte binnenkant. Hij zal je zeker warm houden tijdens de winter. Je kan hem dragen met een jeans, een chino, sneakers of derbyschoenen, alles kan!

  TRUI

  Horizontale Bretonse strepen zijn een absolute stijltopper, denk maar aan James Dean in Rebel Without A Cause. Deze wolmix trui zal nooit uit de mode gaan en verdient jaar na jaar een plekje in jouw kleerkast.

  JEANS

  Deze broek met wijde snit heeft 5 zakken en riemlussen. De combinatie van katoen met een vleugje elastaan maakt deze broek zo comfortabel om te dragen. Heel makkelijk te combineren met wat je maar wil.

 • Winter 2018 men's Collection - look9 | Essentiel Antwerp

  GET THE LOOK

  BLAZER

  Deze blazer heeft een normale pasvorm voor een comfortabel gevoel. Je kan hem dus makkelijk over een trui dragen wanneer het kouder wordt. Hij straalt één en al casual uit. Je kan hem dragen met de bijpassende broek, een chino, een jeans...

  HEMD

  Dit katoenen overhemd heeft een aansluitende pasvorm en geen knooppasje, voor een sobere uitstraling. Het is afgewerkt met een kleurrijke punaiseprint, die exclusief werd ontworpen door ons team.

  BROEK

  Deze broek is onze moderne versie van een klassiek model. De oversized snit en het ruitjesmotief maken hem op en top stijlvol. Hij is afgewerkt met schuine steekzakken, twee vouwen vooraan en een vleugje stretch voor een comfortabel gevoel. Te combineren met de bijhorende blazer voor een volledige maatpaklook.

  SCHOENEN

  Deze schoen rust op een bredere, amandelvormige zool en is gemaakt van gepolijst leder voor een strakke en sobere uitstraling. Deze klassieke derbyschoenen zijn een investering waar je jarenlang plezier aan zal hebben. Je draagt ze idealiter met een geklede broek, maar het tijdloze design past ook bij meer casual outfits. Dit is de schoen die elke man in zijn kast zou moeten hebben.

  SOKKEN

  Deze retrosokken zijn afgewerkt met een ruitjesmotief en geribbelde boorden. Het is misschien gedurfd, maar ze passen verrassend goed bij sneakers en geklede schoenen. Probeer het gewoon!

 • Winter 2018 men's Collection - look10 | Essentiel Antwerp

  GET THE LOOK

  BLAZER

  Deze blazer van gespikkelde wolmix heeft een rechte snit. Draag hem met een overhemd en de bijpassende broek voor een formele look, of met een donkere chino voor een elegante maar iets relaxtere stijl.

  TRUI

  Deze trui heeft een stevige dosis stijl met een eigentijds kantje. Hij is gemaakt van onweerstaanbare stoffen met kasjmier, voor die luxueuze uitstraling en gevoel. Hou jouw outfit luchtig door te combineren met sobere stukken.

  TRUI

  Speel niet te veel op veilig en durf gewaagde keuzes te maken, zoals voor wintertruien bijvoorbeeld. Kies dus voor dit breisel met Fair-Isle-motief en treed uit de schaduw. Creëer een elegante look door te combineren met sobere stukken.

  BROEK

  Deze wolmix broek ziet er niet alleen geweldig uit, hij voelt ook fantastisch aan! Hij heeft een grijs ruitjesmotief met een fijne rode lijn in. Combineer met de bijpassende blazer. Draag hem met sneakers en een T-shirt voor een casual look, of met een overhemd en geklede schoenen voor een formele look.

  SCHOENEN

  Dit paar klassieke laarzen, geïnspireerd op de mythische klimlaarzen en gestikt volgens de Noorse methode, is gemaakt van rijk donkerbruin leder. Deze bruine rijglaarzen werden met de hand gemaakt in Frankrijk, zijn herzoolbaar en zullen je jarenlang mooie stylingopties bieden.

  SOKKEN

  Zachte katoenmix sokken met een harlekijnmotief dat ons doet denken aan die typische wintertruien waar we zo van houden. Neem ze zeker mee voor een weekendje weg in de winter of op skivakantie.

 • Winter 2018 men's Collection - look11 | Essentiel Antwerp

  GET THE LOOK

  VEST

  Dit bomberjack geeft jouw look een sportieve flair. Het is niet zomaar een bomberjack, maar is ontworpen met een geborduurd kunstwerk op de rug. Perfect als extra laag over een T-shirt, met jouw lievelingsjeans en sneakers.

  HOODIE

  Deze sweater is beprint met ons logo en onze merknaam, om helemaal in lijn te zijn met Logomania. Draag Essentiel Antwerp met stijl en combineer met een relaxte chino.

  JAS

  Enkel verkrijgbaar in de winkel.

  TRUI

  Deze gestructureerde mannentrui is toch echt een snel gemaakte keuze. Het wol houdt je lekker warm en comfortabel, terwijl de breitechniek hem onweerstaanbaar maakt. Combineer deze trui met rolkraag met een donkere jeans en stoere laarzen.

  BROEK

  Deze wolmix broek ziet er niet alleen geweldig uit, hij voelt ook fantastisch aan! Hij heeft een grijs ruitjesmotief met een fijne rode lijn in. Combineer met de bijpassende blazer. Draag hem met sneakers en een T-shirt voor een casual look, of met een overhemd en geklede schoenen voor een formele look.

  SCHOENEN

  Deze schoen rust op een bredere, amandelvormige zool en is gemaakt van gepolijst leder voor een strakke en sobere uitstraling. Deze klassieke derbyschoenen zijn een investering waar je jarenlang plezier aan zal hebben. Je draagt ze idealiter met een geklede broek, maar het tijdloze design past ook bij meer casual outfits. Dit is de schoen die elke man in zijn kast zou moeten hebben.

  SOKKEN

  Gestreepte katoenmix sokken zijn perfect voor dagdagelijkse outfits. Deze zijn voorzien van een vleugje stretch voor extra comfort en rek, terwijl de geribbelde boorden hen mooi op hun plaats houden.

 • Winter 2018 men's Collection - look12 | Essentiel Antwerp

  GET THE LOOK

  GERUITE VEST - Binnenkort beschikbaar online

  Dit geruite jasje is de perfecte nieuwe aanwinst voor tussen de seizoenen. De wolmix en de vulling maken het zowel stijlvol als warm. Draag hem nonchalant over een T-shirt op je favoriete jeans.

  RODE TRUI MET ROLKRAAG

  Sinds de heropleving van de jaren '70 trend, mag je deze gebreide trui met rolkraag niet links laten liggen. Hij is gemaakt van een zachte wolmix om je de komende maanden warm te houden. Draag hem met een jeans in het weekend, of met een vest en enkellaarzen voor een kantoorlook.

  DONKERBLAUWE VEST

  Overdaad schaadt! Dit vest is simpel, maar toch elegant en modern. Draag het met een jeans of een geklede broek.

  BEIGE TRUI MET ROLKRAAG

  Neem deze wollen trui op in jouw arsenaal om de koude winter makkelijk door te komen. Met zijn rechte snit en warme stof is hij een makkelijke keuze. Draag hem met een jeans in het weekend, of met een vest en enkellaarzen voor een kantoorlook.

  BROEK

  Deze broek met verlaagd kruis heeft een moderne snit die alle nodige comfort en stijl biedt. Het vleugje stretch maakt dat hij helemaal heerlijk zit. Trek een T-shirt aan voor een casual look, of een overhemd voor een formelere look.

  SCHOENEN

  Een hoge lederen sneaker met minimalistisch design, volledig in het wit. Met zijn handgemaakte zolen, gewaxte veters en doordachte proporties is dit hoge model een kunstwerk. Deze sneaker bezorgt je altijd een strakke look.

  SOKKEN

  Gestreepte katoenmix sokken zijn perfect voor dagdagelijkse outfits. Deze zijn voorzien van een vleugje stretch voor extra comfort en rek, terwijl de geribbelde boorden hen mooi op hun plaats houden.

 • Winter 2018 men's Collection - look13 | Essentiel Antwerp

  GET THE LOOK

  BLAZER

  Deze blazer is gemaakt van wol- en katoenmix. Ideaal voor de koude winterdagen. Bovendien kan je er een trui onder dragen, want hij heeft een rechte pasvorm. Combineer hem met de bijpassende broek.

  TRUI

  Bij deze wollen trui draait alles om kwaliteit en stijl. De stof is 100% natuurlijke scheerwol, die jou lekker verwarmt, ook al waan je je hier soms in het hoge noorden. Hij is verkrijgbaar in 2 kleuren die net genoeg de aandacht trekken. Draag hem met casual of geklede outfits.

  HEMD

  Een leuke bloemenprint op een puur katoenen overhemd, gemaakt in Portugal. Geef jouw look een stijlvolle toets met dit hemd. Je kan het dragen naar kantoor, voor etentjes en zelfs in het weekend.

  BROEK

  Een katoen- en wolmix broek met schuine steekzakken en plooien vooraan. Deze oversized broek met ruitjes mag zeker niet in jouw herfstgarderobe ontbreken. Combineer hem met de bijpassende blazer om in de kijker te lopen!

  MUTS

  Met deze wolmix muts kijk je stiekem al uit naar de koude winterdagen! De pompon zorgt voor een speelse uitstraling. Voeg er een ruime winterjas aan toe, stoere laarzen en je bent klaar.

  HEMD

  Dit katoenen overhemd heeft een aansluitende pasvorm en geen knooppasje, voor een sobere uitstraling. Het is afgewerkt met een kleurrijke punaiseprint, die exclusief werd ontworpen door ons team.

 • Winter 2018 men's Collection - look14 | Essentiel Antwerp

  GET THE LOOK

  VEST

  Wat casual kleding betreft voor overdag, is dit bomberjack een absolute topper. Wij zijn verzot op dat zwart en groene ruitjesmotief en de verwijderbare faux fur kraag. Hiermee geef je jouw casual outfits een extra modieuze toets.

  HEMD

  Bloemenprints zijn niet enkel bedoeld voor de zomer! Fleur jouw winterkleerkast wat op met dit katoenen hemd met bloemenprint, die exclusief door onze designers werd ontworpen. Dit overhemd heeft geen knooppasje, voor een extra strakke look.

  BROEK

  Met deze ribfluwelen broek ben je zeker klaar voor de koude winterdagen. Een klassieke maar heel stijlvolle broek! De smal toelopende snit geeft hem een moderne en relaxte flair.

  BLAZER

  Deze blazer heeft een comfortabele pasvorm en is vooraan afgewerkt met twee zakken met klep en met een paspelzak, wat van hem de ideale casual blazer maakt. Draag hem met de bijpassende broek of een jeans, voor een geslaagde look.

  BROEK

  Deze broek met verlaagd kruis heeft een moderne snit die alle nodige comfort en stijl biedt. Het vleugje stretch maakt dat hij helemaal heerlijk zit. Trek een T-shirt aan voor een casual look, of een overhemd voor een formelere look.

  SJAAL

  Hoe groter, hoe beter, toch? Dat geldt alvast voor deze sjaal. Of je nu een sjaal zoekt voor overdag of 's avonds, deze past altijd. Hij zorgt ervoor dat je opvalt en biedt het juiste evenwicht tussen zachtheid en warmte.

  SCHOENEN

  Deze sneakers zijn gemaakt van duurzame en milieuvriendelijke materialen. De witte sneakers, afgewerkt met rode en blauwe accenten, zijn ideaal om jouw collectie sneakers aan te vullen. Dit lederen paar ziet er goed uit met zowel casual als geklede looks.