Wholesale

WHOLESALE

YOU ARE ESSENTIEL ANTWERP

Wholesale maakt een essentieel deel uit van onze expansiestrategie. Door onze internationale ambitie is Essentiel Antwerp aanwezig in meer dan 950 multi-merk winkels en department stores wereldwijd.
Wil je graag mee schrijven aan het Essentiel Antwerp verhaal, contacteer dan één van onze onderstaande showrooms of agenten;

 

AUSTRALIË & NIEUW-ZEELAND | VROUWEN

H&B FASHION DISTRIBUTORS
Amelia Inglis
49-51 Stewart Street
Richmond, VIC 3121
amelia@hbfashion.com.au
 Tel: +61 3 9420 1500

 

BELGIË | VROUWEN

  ESSENTIEL ANTWERP
  Diane Peeters & Wendy Man
  Arenbergstraat 21
  2000 Antwerpen, België
  Diane.Peeters@essentiel-antwerp.com
  Wendy.Man@essentiel-antwerp.com
  Tel: +32 (0)3 201 13 80

 

FRANKRIJK & EXPORT | VROUWEN & HEREN

  ESSENTIEL ANTWERP
  Laurence Margules
  Rue Cambon 4
  75001 Paris
  Laurence.Margules@essentiel-antwerp.com
  Tel: +33 6 85 28 35 73

 

ITALIË | VROUWEN

  DMVB
  Maria Vittoria Barziv
  Via Carlo Poma, 36/38
  20129 Milan
  commerciale@dmvb.it
  Tel: +39 (0)2 76317993 - 02 76395551

 

  Roberto Comandini Studio S.r.l.
  Roberto Comandini
  Via di Quarto Peperino, 34/36
  00188 Roma
  roberto@robertocomandinistudio.com
  Tel: +39 06 6791738 - 06 69923386

 

 

NEDERLAND | VROUWEN

  ESSENTIEL ANTWERP
  Sophie Jansen
  Arenbergstraat 21
  2000 Antwerpen, België
  Sophie.Jansen@essentiel-antwerp.com
  Tel: +32 (0)3 201 13 80

 

OOSTENRIJK, DUITSLAND, ZWITSERLAND | VROUWEN & HEREN

  ESSENTIEL ANTWERP
  Sabine Lischka & Anna Hammer
  Cecilienallee 15
  40474 Düsseldorf
  Sabine.Lischka@essentiel-antwerp.com
  Anna.Hammer@essentiel-antwerp.com
  Tel: +49 172 88 00 884 - 049 211 951 319 13

 

SPANJE | VROUWEN

ESSENTIEL ANTWERP
Macarena Vazquez
C/ Conde de Xiquena 9, 1o Izq B
28004 Madrid
macarena.vazquez@essentiel-antwerp.com
 Tel: +34 600 231 327

 

UK | VROUWEN

 LUCY WERNICK FASHION AGENCY
 Lucy Wernick
 11 Bowling Green Lane
 Clerkenwell - London EC1R 0BG
 Lucy@lwfa.co.uk
 Tel: +44 (0) 20 75808644

 

USA | VROUWEN

10ELEVEN SHOWROOM NY
Corrie Desmuke
80 West 40th Street, 4th floor
New York City, NY 10018
corrie@10eleven.com
 Tel: 213 627 1641

 

10ELEVEN SHOWROOM LA
Sarah Stephens
135 East 9th Street
Los Angeles, CA 90015
sarah@10eleven.com
 Tel: 213 627 1641

 

BECOME A PARTNER

Indien je geïnteresseerd bent om ons imago en internationale merkbekendheid mee uit te breiden (als agent, distributeur, importeur, …),
contacteer ons dan op het mailadres wholesale@essentiel-antwerp.com en bezorg ons je bedrijfsvoorstelling met:

  • Een beknopt business plan (aantal klanten, gemiddelde bestelling)
  • De verkoopsgeschiedenis voor gelijkaardige collecties
  • Een overzicht van merken die je hebt vertegenwoordigd & de vorm van samenwerking
  • Informatie over de lokale markt, gebaseerd op je kennis en ervaring
  • De mogelijke/ideale distributiekanalen en positionering van Essentiel op je lokale markt
  • Enige andere relevante informatie