Spacer
Spacer

WHOLESALE

Wholesale maakt een essentieel deel uit van onze expansiestrategie. Door onze internationale ambitie is Essentiel Antwerp aanwezig in meer dan 550 multi-merk winkels en department stores wereldwijd.
Wil je graag mee schrijven aan het Essentiel Antwerp verhaal, contacteer dan één van onze onderstaande showrooms of agenten.

WHOLESALE

Wholesale maakt een essentieel deel uit van onze expansiestrategie. Door onze internationale ambitie is Essentiel Antwerp aanwezig in meer dan 950 multi-merk winkels en department stores wereldwijd.
Wil je graag mee schrijven aan het Essentiel Antwerp verhaal, contacteer dan één van onze onderstaande showrooms of agenten.

Spacer
Spacer
Spacer
Spacer

WHOLESALE

Wholesale maakt een essentieel deel uit van onze expansiestrategie. Door onze internationale ambitie is Essentiel Antwerp aanwezig in meer dan 950 multi-merk winkels en department stores wereldwijd.
Wil je graag mee schrijven aan het Essentiel Antwerp verhaal, contacteer dan één van onze onderstaande showrooms of agenten.

Spacer

BELGIË

ESSENTIEL ANTWERP
Diane Peeters & Wendy Man
Arenbergstraat 21, 2000 Antwerpen
Diane.Peeters@essentiel-antwerp.com
Wendy.Man@essentiel-antwerp.com
+32 (0)3 201 13 80

Spacer
Spacer

FRANKRIJK & EXPORT

ESSENTIEL ANTWERP
Laurence Margules
9 Rue Portefoin, 75993 Parijs
Laurence.Margules@essentiel-antwerp.com
+33 (0)6 85 28 35 73

Spacer

VERENIGD KONINKRIJK & IERLAND

TCB AGENCY LONDON
Anaïs Pentelow-Smith
3 Eagle House
30 Eagle Wharf road, Londen N1 7EH
anais@tbcagencylondon.co.uk
+44 (0)20 72 53 83 72

Spacer
Spacer
Spacer

OOSTENRIJK, DUITSLAND & ZWITSERLAND

ESSENTIEL ANTWERP
Simone Freiburg
Simone.Freiburg@essentiel.be
+49 151 51572462

Spacer
Spacer

NEDERLAND

ESSENTIEL ANTWERP
Sophie Jansen
Arenbergstraat 21, 2000 Antwerpen, België
Sophie.Jansen@essentiel-antwerp.com
+32 (0)3 201 13 80

Spacer

CHINA

MAG SHOWROOM
Valentina Craparo
Unit A & B, 32/F TML Tower
3 Hoi Shing Road Tsuen Wan, N.T. Hong Kong
craparo.valentina@magazzin.com
+852 3518 9812

Spacer
Spacer
Spacer

RUSLAND & OOST-EUROPA

STYLE COUNCIL SHOWROOM
Pascale Cools
Ripa di Porta Ticinese 111, 20143 Milaan, Italië
info@stylecouncilshowroom.com
+39 02 58 316377

Spacer
Spacer

SPANJE

ESSENTIEL ANTWERP
Kris Vogeleer
kris.vogeleer@essentiel-antwerp.com
+32 3 201 13 80

Spacer

AUSTRALIË & NIEUW-ZEELAND

H&B FASHION DISTRIBUTORS
Amelia Inglis
49-51 Stewart Street, Richmond, VIC 3121
amelia@hbfashion.com.au
+61 (0)3 9420 1500

Spacer

VERENIGD KONINKRIJK & IERLAND

TCB AGENCY LONDON
Anaïs Pentelow-Smith
3 Eagle House
30 Eagle Wharf road, Londen N1 7EH
anais@tbcagencylondon.co.uk
+44 (0)20 72 53 83 72

CHINA

MAG SHOWROOM
Valentina Craparo
Unit A & B, 32/F TML Tower
3 Hoi Shing Road Tsuen Wan, N.T. Hong Kong
craparo.valentina@magazzin.com
+852 3518 9812

Spacer
Spacer
Spacer

ITALIË

DMVB
Maria Vittoria Barziv
Via Carlo Poma 36/38, 20129 Milaan
commerciale@dmvb.it
+39 (0)2 76 31 79 93
+39 (0)2 76 39 55 51

ROBERTO COMANDINI STUDIO S.R.L.
Roberto Comandini
Via di Quarto Peperino 34/36, 00188 Rome
roberto@robertocomandinistudio.com
+39 (0)6 79 17 38
+39 (0)6 69 92 33 86

Spacer
Spacer

USA

10ELEVEN SHOWROOM NY
Corrie Desmuke
80 West 40th Street, 4th floor
New York City, NY 10018
corrie@10eleven.com
+1 213 627 1641

10ELEVEN SHOWROOM LA
Sarah Stephens
135 East 9th Street
Los Angeles, CA 90015
sarah@10eleven.com
+1 213 627 1641

Spacer
Spacer

AUSTRALIË & NIEUW-ZEELAND

H&B FASHION DISTRIBUTORS
Amelia Inglis
49-51 Stewart Street, Richmond, VIC 3121
amelia@hbfashion.com.au
+61 (0)3 9420 1500

Spacer
Spacer
Spacer

BECOME A PARTNER

Indien je geïnteresseerd bent om ons imago en internationale merkbekendheid mee uit te breiden (als agent, distributeur, importeur, …),
contacteer ons dan op het mailadres wholesale@essentiel-antwerp.com en bezorg ons je bedrijfsvoorstelling met:
  • Een beknopt business plan (aantal klanten, gemiddelde bestelling)
  • De verkoopsgeschiedenis voor gelijkaardige collecties
  • Een overzicht van merken die je hebt vertegenwoordigd & de vorm van samenwerking
  • Informatie over de lokale markt, gebaseerd op je kennis en ervaring
  • De mogelijke/ideale distributiekanalen en positionering van Essentiel op je lokale markt
  • Enige andere relevante informatie