Wholesale

WHOLESALE

YOU ARE ESSENTIEL ANTWERP

Wholesale maakt een essentieel deel uit van onze expansiestrategie. Door onze internationale ambitie is Essentiel Antwerp aanwezig in meer dan 950 multi-merk winkels en department stores wereldwijd.
Wil je graag mee schrijven aan het Essentiel Antwerp verhaal, contacteer dan één van onze onderstaande showrooms of agenten;

 

BELGIË | VROUWEN

  ESSENTIEL ANTWERP
  Diane Peeters & Wendy Man
  Arenbergstraat 21
  2000 Antwerpen, België
  Diane.Peeters@essentiel-antwerp.com
  Wendy.Man@essentiel-antwerp.com
  Tel: +32 (0)3 201 13 80

 

BENELUX | HEREN

  ESSENTIEL ANTWERP
  Kurt De Leeuw
  Arenbergstraat 21
  2000 Antwerpen, België
  Kurt.DeLeeuw@essentiel-antwerp.com
  Tel: +32 (0)3 201 13 80

 

CANADA | VROUWEN

  WILSHIRE FASHION
  Sheryl Rosen
  155, Beaubien Street West
  Montreal, Québec, H2V 1C5 Canada
  sheryl@wilshire.ca
  Tel: +1 514 849 6011 (ext. 234)

 

FRANKRIJK | VROUWEN & HEREN

  ESSENTIEL ANTWERP
  Laurence Margules
  Rue Cambon 4
  75001 Paris
  Laurence.Margules@essentiel-antwerp.com
  Tel: +33 6 85 28 35 73

 

ITALIË | VROUWEN

  DMVB
  Maria Vittoria Barziv
  Via Vivaio 24
  20122 Milaan
  showroom@dmvb.it
  Tel: +39 (0)2 76317993

 

  STUDIO DUE FASHION
  Roberto Commandini
  Via Ferdinando di Savoia 3
  00196 Rome
  roberto@studioduefashion.com
  Tel: +39 339 5362265

 

NEDERLAND & EXPORT | VROUWEN

  ESSENTIEL ANTWERP
  Sophie Jansen
  Arenbergstraat 21
  2000 Antwerpen, België
  Sophie.Jansen@essentiel-antwerp.com
  Tel: +32 (0)3 201 13 80

 

OOSTENRIJK, DUITSLAND, ZWITSERLAND | VROUWEN & HEREN

  ESSENTIEL ANTWERP
  Sabine Lischka & Anna Hammer
  Cecilienallee 15
  40474 Düsseldorf
  Sabine.Lischka@essentiel-antwerp.com
  Anna.Hammer@essentiel-antwerp.com
  Tel: +49 172 88 00 884

SPANJE | VROUWEN

  ACON100CIA SHOWROOM
  Shona Golding
  c/ Covarrubias, 11° piso
  28010 Madrid
  shona@acon100cia.com
  Tel: +34 913 107 219

 

UK | VROUWEN

  LUCY WERNICK FASHION AGENCY
  Lucy Wernick
  11 Bowling Green Lane
  Clerkenwell - London EC1R 0BG
  Lucy@lwfa.co.uk
  Tel: +44 (0) 20 75808644

 

 

BECOME A PARTNER

Indien je geïnteresseerd bent om ons imago en internationale merkbekendheid mee uit te breiden (als agent, distributeur, importeur, …),
contacteer ons dan op het mailadres wholesale@essentiel-antwerp.com en bezorg ons je bedrijfsvoorstelling met:

  • Een beknopt business plan (aantal klanten, gemiddelde bestelling)
  • De verkoopsgeschiedenis voor gelijkaardige collecties
  • Een overzicht van merken die je hebt vertegenwoordigd & de vorm van samenwerking
  • Informatie over de lokale markt, gebaseerd op je kennis en ervaring
  • De mogelijke/ideale distributiekanalen en positionering van Essentiel op je lokale markt
  • Enige andere relevante informatie